Přičuchnout ke dřevu

To jsme si zase užili světa.

- tím, že jsme se seznámili s Kabinet CB se najednou otevírá spoust možností jak si domeček zařídit krásně z druhý ruky. A pro zbytek využít lokální zdroje, jak jen to jde. Tak jsme sehnali starou ořechovou fošnu a s tátou jsme ji seřízli a připravili z ní desku pro umyvadlo do koupelny.

- mám teď nutkavou potřebu zařídit si co nejdřív dílničku na práci se dřevem a skočit na pár kurzů, abych uměl věci opravovat i dělat. Tak kdybyste měli tipy, jak si takovou dílnu zařídit a co se naučit, budu rád.

- taky pořád sklízíme, co jsme zaseli - hrášek, rebarboru... a koukáme, jestli je okrasný mák jedlý, nebo ne. A na zahrádce nám přibyly další tři záhony na příští rok. A objednal jsem skleník (tam nakonec teda vyhrál pragmatismus

- jít po skleníku z druhý ruky v momentu, kdy nemáme vozejk, je prostě blbina).

- pomalu ale jistě získává obrys i pastvina pro ovečky. Už aspoň vím, jaký pletivo dát. Teď ještě zjistit, co by se stalo, kdybych je dal dohromady s husama nebo slepicema... ale zas to asi nemá cenu úplně přehánět, no

- jo a byl jsem v Praze. Facilitovat kus strategického plánování klimatického týmu Asociace pro mezinárodní otázky/Association for International Affairs. A bylo to dobrý.

#zitpomalsi

Roman Hřebecký

Roman Hřebecký

Prchávaje někdy od lidí vídám to, co jiní nevidí
Pomalší